Ochrana dřeva

V této kategorii najdete vysoce kvalitní přípravky na ochranu a impregnaci dřeva , které zajistí dlouhodobou ochranu Vašeho dřeva a zvýrazní jeho přirozenou krásu. Nabízíme přípravky od osvědčených a renomovaných výrobců, jako je firma OSMO a ODIE'S, které se specializují na přírodní řešení založená na olejích a voscích. Prozkoumejte naši nabídku a najděte ten správný přípravek pro vaše potřeby. S našimi produkty bude vaše dřevo vypadat skvěle a zůstane chráněno po dlouhá léta!

OSMO je známé svými výrobky na bázi přírodních olejů a vosků, které nejen chrání dřevo, ale zároveň mu dodávají přirozený vzhled a pocit. Produkty této značky jsou ideální pro interiérové i exteriérové použití a jsou šetrné k životnímu prostředí. Můžete se spolehnout na vynikající pronikavost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhou životnost.

ODIE'S OIL se specializuje na tvrdovoskové oleje, které kombinují ochranné vlastnosti tvrdého vosku s prodyšností a přírodním leskem oleje. Tyto produkty nejen chrání povrch dřeva, ale také zvyšují jeho odolnost proti vodě a opotřebení, což je ideální pro nábytek, podlahy a další dřevěné prvky v interiéru i exteriéru.

Cena

3302239
13302239

Značky

Položek k zobrazení: 8
pictureprovider (2)
Novinka Doporučujeme
OSMO OCHRANA DŘEVA
Naskladňujeme
820 Kč

Vosková impregnace bez obsahu biocidů – speciálně vhodná k použití ve vlhkých prostorách!Bezbarvá, k použití uvnitř i venku.

138
pictureprovider
Novinka Doporučujeme
799 Kč

Vyvinuté pro individuální požadavky mnoha druhů ušlechtilého a jehličnatého dřeva!Bezbarvý nátěr, hedvábně polomatný, k použití venku.

137
2243 osmo tvrdy voskovy olej 3032 original epoxio
Novinka Doporučujeme
od 330 Kč

Osmo Tvrdý voskový olej 3032 Original na bázi přírodních olejů a vosků pro perfektní ochranu dřevěných povrchů v interiéru a zvýraznění přírodního vzhledu a...

118
2255 osmo top olej 3068 natural epoxio
Novinka Doporučujeme
od 330 Kč

Osmo Top olej 3068 Natural na bázi přírodních olejů a vosků pro perfektní ochranu dřevěných povrchů v interiéru a zachování původního přírodního vzhledu a...

115
2249 osmo top olej 3058 bezbarvy mat epoxio
Novinka Doporučujeme
od 330 Kč

Osmo Top olej 3058 bezbarvý matný na bázi přírodních olejů a vosků pro perfektní ochranu dřevěných povrchů v interiéru a zvýraznění přírodního vzhledu a kresby...

112
2252 osmo top olej 3028 bezbarvy polomat epoxio
Novinka Doporučujeme
od 330 Kč

Osmo Top olej 3028 bezbarvý polomatný na bázi přírodních olejů a vosků pro perfektní ochranu dřevěných povrchů v interiéru a zvýraznění přírodního vzhledu a...

108/0-1
3203136 dark wax
2 239 Kč

Odie's Dark Wax je kvalitní, vysoce koncentrovaný, tmavý super tvrdý vosk na nové i staré dřevo v interiéru i exteriéru. 

98
2207 odies wood butter maslo na drevo
2 239 Kč

Odie's Oil je výborně pronikající směs přírodních tvrdovoskových olejů a vosků pro zvýraznění přirozené barvy, krásy a účinnou povrchovou úpravu.

97
8 položek celkem

POVRCHOVÁ OCHRANA DŘEVA
Kvalitní a efektivní povrchové úpravy dřevěných a epoxidových povrchů jsou základem pro jejich trvanlivost a ochranu. Tyto úpravy zajišťují ochranu před vlhkostí, poškrábáním a dalšími negativními vlivy, čímž významně prodlužují životnost materiálu.

Mezi nejčastěji používané způsoby povrchové úpravy patří:
- Oleje
- Vosky
- Laky