Držáky na nože

Objevte naši exkluzivní kolekci ručně vyráběných magnetických držáků na nože, které spojují eleganci, funkčnost a umělecké řemeslo. Každý držák je pečlivě vytvořen z vysoce kvalitních materiálů, aby poskytoval nejen praktické řešení pro uspořádání vašich nožů, ale také estetický prvek do vaší kuchyně.

Naše magnetické držáky na nože jsou navrženy tak, aby bezpečně a stylově udržely vaše nože na dosah ruky, aniž by zabraly cenný prostor na pracovní desce. Silné magnety zajišťují pevné a bezpečné uchycení, zatímco elegantní design přidává nádech luxusu do každé kuchyně.

Prohlédněte si naši nabídku, kde najdete různé styly a velikosti držáků, které se snadno přizpůsobí vašim potřebám a vkusu. Investujte do kvality a stylu s našimi ručně vyrobenými magnetickými držáky na nože a užijte si maximální komfort a bezpečnost při přípravě vašich oblíbených pokrmů.
 
 

Cena

11904290
111904290
VĚŠÁK NA KLÍČE
Novinka Doporučujeme
VĚŠÁK NA KLÍČE
Skladem (2 ks)
1 290 Kč

Chcete, aby Váš dům nebyl obyčejný a aby Vám design každý záviděl? Tak to by se Vám mohl hodit dřevěný věšák na Vaše klíče. Kvalitní ruční výroba.

134
4 290 Kč

Ručně vyráběný magnetický držák na nože ze starého ořechového dřeva a pryskyřice.

48
4 290 Kč

Ručně vyráběný magnetický držák na nože z akátového dřeva NATURLIG 02.

47
1 190 Kč

Ručně vyráběný magnetický držák na nože z dubového dřeva NATURLIG 01.

46
4 položek celkem

Magnetické držáky na nože jsou kuchyňské pomůcky, které slouží k bezpečnému uchovávání a organizaci nožů. Jedná se o lišty či panely s vestavěnými magnety, na které lze nože jednoduše přichytit. Tyto držáky jsou často umístěny na stěně nebo na jiné snadno přístupné místo v kuchyni. Výhodou magnetických držáků je, že usnadňují přístup k nožům, šetří místo na kuchyňské lince a zároveň chrání ostří nožů před poškozením, ke kterému může dojít při skladování v šuplíku. Navíc přispívají k bezpečnosti tím, že nože jsou na pevně daném místě a nepohybují se volně v zásuvkách.