ODIE'S OIL

Velmi efektivní produkty na bázi tvrdovoskového oleje pro finální povrchovou úpravu zejména dřeva. Tato americká značka výrobce Odysseus Cornwall's Outstanding Oils and Waxes je založena na bázi do dřeva výborně pronikajících přírodních olejů a vosků. Svými vlastnostmi docílí zvýraznění přirozené barvy, krásy a struktury dřeva a vytváří odolné povrchy, jsou netoxické, neobsahují tedy chemikálie ani rozpouštědla, tvrdidla ani jejich náhrady

Koncept Odie’s Oil je „co se aplikuje na dřevo, to ve dřevě zůstane“. Povrch dřeva a póry jsou zcela nasytí oleji a vosky z aplikovaného Odie’s Oil, takže tam nezůstane místo pro nežádoucí vodu, vlhkost nebo skvrny od vína, oleje, mastnoty, šťávy atd.! Odie’s Oil neobsahuje žádná rozpouštědla, takže se z aplikace během schnutí téměř nic nevypaří. Dřevěné póry zůstávají nasycené oleji a vosky. To je důvod, proč je Odie’s Oil účinný v jedné vrstvě!

V závislosti na druhu dřeva a požadovaném vizuálním efektu lze aplikovat další nátěry. 

  • produkty jsou bezpečné s certifikací na styk s potravinami a lze je použít na všechny dřevěné povrchy, v interiéru i exteriéru.
  • velmi jednoduchá aplikace - nanést na povrch, setřít přebytečný olej nebo vosk, vyleštit.
  • vyrobeno z nejkvalitnějších přírodních olejů a vosků

Cena

22392240
122392240

Značky

Položek k zobrazení: 2
3203136 dark wax
2 239 Kč

Odie's Dark Wax je kvalitní, vysoce koncentrovaný, tmavý super tvrdý vosk na nové i staré dřevo v interiéru i exteriéru. 

98
2207 odies wood butter maslo na drevo
2 239 Kč

Odie's Oil je výborně pronikající směs přírodních tvrdovoskových olejů a vosků pro zvýraznění přirozené barvy, krásy a účinnou povrchovou úpravu.

97
2 položek celkem

ODIE'S OIL je značka přírodních olejů, které se používají k ošetření a ochraně dřeva. Tyto oleje jsou oblíbené pro svoji schopnost zvýraznit přirozenou krásu dřevěného povrchu, poskytnout mu dlouhotrvající ochranu a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí. Produkty ODIE'S OIL jsou obvykle vyráběny z přírodních ingrediencí a jsou vhodné pro použití na různé druhy dřeva, ať už jde o nábytek, podlahy, nebo jiné dřevěné konstrukce.