Prkénka

Vítejte v naší exkluzivní kolekci ručně vyrobených dřevěných prkének a krájecích desek, která vdechne vaší kuchyni přirozenou eleganci a funkčnost. Naše prkénka a desky jsou pečlivě vytvářeny z vysoce kvalitního dřeva, které zaručuje jejich odolnost, dlouhou životnost a jedinečný vzhled. Každý kus je originál, ručně opracovaný s láskou a pozorností k detailu. Díky své robustnosti a hladkému povrchu jsou naše prkénka ideální pro jakékoliv krájení, sekání nebo servírování. Ať už jste profesionální šéfkuchař nebo nadšený domácí kuchař, oceníte precizní práci a styl, které tyto nádherné kusy přinášejí.

Prohlédněte si naši nabídku a objevte prkénko, které se stane nezbytnou součástí vaší kuchyně nebo dokonalým dárkem pro milovníky vaření. S našimi dřevěnými prkénky a krájecími deskami proměníte každodenní kuchyňské úkony v radostný zážitek. Dopřejte si to nejlepší pro vaši kuchyni!

Zajímá vás exotika? Tak to pro vás máme tip ZDE

Případně tropický výběr? Tak se podívejte ZDE

Cena

8902990
18902990
SERVÍROVACÍ PRKÉNKO ZEBRA XL
1 990 Kč

Ručně vyráběné prkénko je vyrobeno z kvalitního dřeva wenge a zebrano. Povrchová úprava přírodním olejem, který je určen pro styk s potravinami.

142
SERVÍROVACÍ PRKÉNKO BLACK XL
2 490 Kč

Ručně vyráběné prkénko je vyrobeno z kvalitního dřeva wenge, habru a dřeva padouk. Povrchová úprava přírodním olejem, který je určen pro styk s potravinami.

141
SERVÍROVACÍ PRKÉNKO EIK2 XL
Doporučujeme Novinka
2 490 Kč

Designově poutavé a funkční Ručně vyráběné prkénko je vyrobeno z kvalitního dubu, doplněno o stylový proužek wenge a padouk. Povrchová úprava...

140
SERVÍROVACÍ PRKÉNKO WHITE
Doporučujeme Novinka
1 790 Kč

Ručně vyráběné prkénko je vyrobeno z kvalitního dubu, doplěno o amarant a padouk. Povrchová úprava přírodním olejem, který je určen pro styk s potravinami.

139
2 790 Kč

Ručně vyráběné prkénko je vyrobeno z kvalitního dřeva americké třešně a dřeva black limba, které dodává prkénku krásný vzor.  

131
SERVÍROVACÍ PRKÉNKO BLACK
Novinka Doporučujeme
1 790 Kč

Ručně vyráběné prkénko je vyrobeno z kvalitního dřeva wenge, habru a dřeva padouk. Povrchová úprava přírodním olejem, který je určen pro styk s potravinami.

120
SERVÍROVACÍ PRKÉNKO CHERRY
Novinka Doporučujeme
1 490 Kč

Ručně vyráběné prkénko je vyrobeno z kvalitního dřeva americké třešně, exotického dřeva wenge a dřeva padouk. Povrchová úprava přírodním olejem, který je...

100
SERVÍROVACÍ PRKÉNKO EIK XL
Novinka Doporučujeme
2 290 Kč

Designově poutavé a funkční Ručně vyráběné prkénko je vyrobeno z kvalitního dubu, doplněno o stylový proužek wenge . Povrchová úprava přírodním...

64
DUBOVÉ PRKÉNKO EIK
Naskladňujeme (1 ks)
890 Kč

Ručně vyráběné prkénko z dubového dřeva.

63
Novinka
2 990 Kč

Servírovací prkénko s pryskyřicí I Celkově designově poutavé a funkční Naše prkénko s pryskyřicí je nejen praktickým kuchyňským nástrojem, ale také...

62
Novinka
2 990 Kč

Ručně vyráběné servírovací prkénko z ořechu a pryskyřice.

61
11 položek celkem

Dřevěná prkénka a krájecí desky do kuchyně jsou nezbytnými kuchyňskými nástroji, které slouží k přípravě potravin. Tyto desky jsou vyrobeny z různých druhů dřeva, například z dubu, buku, akácie nebo bambusu, a nabízejí nejen estetický vzhled, ale také vysokou funkčnost.