ODIE'S DARK WAX TMAVÝ VOSK NA DŘEVO

Odie's Dark Wax je kvalitní, vysoce koncentrovaný, tmavý super tvrdý vosk na nové i staré dřevo v interiéru i exteriéru. 

Naskladňujeme
Kód: 98
Značka: Odie's Oil
2 239 Kč
Kategorie: ODIE'S OIL

Popis produktu

Odie's Dark Wax je kvalitní, vysoce koncentrovaný, tmavý super tvrdý vosk na dřevo. Velmi efektivní a odolná tmavá povrchová úprava dřeva s vysokým leskem. Poskytuje skvělý lesk, kontrast a tónování, Je tvořen směsí velmi dobře do dřeva pronikajících přírodních oxidačních tvrdovoskových olejů a vosků, které ztmavují dřevo nejen při aplikaci, ale také při stárnutí dřeva. Časem přidává větší kontrast a patinu. Účinně chrání povrch jak nového, tak i starého dřeva. Tento vosk se používá samostatně nebo na originální Odie’s Oil, Odie’s Oxi Oil, Odie’s Wood Butter. Odie’s Wax neobsahuje žádná rozpouštědla, takže se z aplikace během schnutí téměř nic nevypaří. Dřevěné póry zůstávají nasycené oleji a vosky a to je důvod, proč je Odie’s Wax účinný v jedné vrstvě! 

Jeho použití je široké v iteriéru (podlahy, dveře, nábytek, mísy, stoly, prkénka atd.) Skvělý pro povrchovou úpravu soustružených dřevěných výrobků. Lze u něj dosáhnout jak lesklého, tak i matnoho vzhledu (drsností podkladu). Pro všechny druhy dřeva, funguje i na velmi olejnatá dřeva. Používá se i v namáhaném prostředí restaurací, muzeí či zábavných parcích.

Vlastnosti:

 • voděodolný s dobrou UV ochranou (obsahuje přírodní UV inhibitory)
 • odolný vůči mastnotě, nečistotám i teplým nápojům
 • pigmentovatelný
 • zdravotně nezávadný a certifikován pro styk s potravinami, neobsahuje ředidla, rozpouštědla, těžké kovy apod.
 • rychle schne, je tvrdý, průžný a transparentní
 • nezanechává skvrny a nežloutne
 • snadno se opravuje i bez broušení
 • medová konzistence a příjemná vůně
 • 24 hodin po aplikaci povrch k používání, vystavení kapalinám až po 3-5 dnech

 

Postup práce:

 1. Naneste malé množství vosku na dřevěný povrch.
 2. Rozetřete.
 3. A vmasírujte do povrchu dřeva.
 4. Po 90 minutách setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Velmi efektivní produkty na bázi tvrdovoskového oleje pro finální povrchovou úpravu zejména dřeva. Tato americká značka výrobce Odysseus Cornwall's Outstanding Oils and Waxes je založena na bázi do dřeva výborně pronikajících přírodních olejů a vosků. Svými vlastnostmi docílí zvýraznění přirozené barvy, krásy a struktury dřeva a vytváří odolné povrchy, jsou netoxické, neobsahují tedy chemikálie ani rozpouštědla, tvrdidla ani jejich náhradyKoncept Odie’s Oil je „co se aplikuje na dřevo, to ve dřevě zůstane“. Povrch dřeva a póry jsou zcela nasytí oleji a vosky z aplikovaného Odie’s Oil, takže tam nezůstane místo pro nežádoucí vodu, vlhkost nebo skvrny od vína, oleje, mastnoty, šťávy atd.! Odie’s Oil neobsahuje žádná rozpouštědla, takže se z aplikace během schnutí téměř nic nevypaří. Dřevěné póry zůstávají nasycené oleji a vosky. To je důvod, proč je Odie’s Oil účinný v jedné vrstvě! V závislosti na druhu dřeva a požadovaném vizuálním efektu lze aplikovat další nátěry. 

 • produkty jsou bezpečné s certifikací na styk s potravinami a lze je použít na všechny dřevěné povrchy, v interiéru i exteriéru.
 • velmi jednoduchá aplikace - nanést na povrch, setřít přebytečný olej nebo vosk, vyleštit.
 • vyrobeno z nejkvalitnějších přírodních olejů a vosků