ODIE'S WOOD BUTTER MÁSLO NA DŘEVO

Odie's Oil je výborně pronikající směs přírodních tvrdovoskových olejů a vosků pro zvýraznění přirozené barvy, krásy a účinnou povrchovou úpravu.

Naskladňujeme
Kód: 97
Značka: Odie's Oil
2 239 Kč
Kategorie: ODIE'S OIL

Popis produktu

Odie's Oil je velmi efektivní povrchová úprava dřeva. Je tvořen směsí velmi dobře do dřeva pronikajících přírodních tvrdovoskových olejů a vosků. Poskytuje skvělý lesk, kontrast a tónování, krásně zvýrazňuje přirozenou barvu, krásu, strukturu a kresbu dřeva a zároveň i účinně chrání povrch dřeva. Dá se úspěšně aplikovat i na jiné povrchy např. kůže, plasty, betony a kamenné povrchy. Üplná ochana povrchu nastává již po aplikaci v jedné vrstvě. Odie’s Oil neobsahuje žádná rozpouštědla, takže se z aplikace během schnutí téměř nic nevypaří. Dřevěné póry zůstávají nasycené oleji a vosky a to je důvod, proč je Odie’s Oil účinný v jedné vrstvě! 

Jeho použití je široké jak v iteriéru, tak i v exteriéru (podlahy, lodě, dveře, nábytek, terasový nábytek, mísy, stoly, prkénka atd. Skvělý pro povrchovou úpravu soustružených dřevěných výrobků. Lze u něj dosáhnout jak lesklého, tak i matnoho vzhledu (drsností podkladu). Pro všechny druhy dřeva. Používá se i v namáhaném prostředí restaurací, muzeí či zábavných parcích.

Vlastnosti:

 • voděodolný s dobrou UV ochranou (obsahuje přírodní UV inhibitory)
 • odolný vůči mastnotě, nečistotám i teplým nápojům
 • pigmentovatelný
 • zdravotně nezávadný a certifikován pro styk s potravinami, neobsahuje ředidla, rozpouštědla, těžké kovy apod.
 • rychle schne, je tvrdý, průžný a transparentní
 • nezanechává skvrny a nežloutne
 • snadno se opravuje i bez broušení
 • medová konzistence a příjemná vůně
 • 24 hodin po aplikaci povrch k používání, vystavení kapalinám až po 3-5 dnech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Velmi efektivní produkty na bázi tvrdovoskového oleje pro finální povrchovou úpravu zejména dřeva. Tato americká značka výrobce Odysseus Cornwall's Outstanding Oils and Waxes je založena na bázi do dřeva výborně pronikajících přírodních olejů a vosků. Svými vlastnostmi docílí zvýraznění přirozené barvy, krásy a struktury dřeva a vytváří odolné povrchy, jsou netoxické, neobsahují tedy chemikálie ani rozpouštědla, tvrdidla ani jejich náhradyKoncept Odie’s Oil je „co se aplikuje na dřevo, to ve dřevě zůstane“. Povrch dřeva a póry jsou zcela nasytí oleji a vosky z aplikovaného Odie’s Oil, takže tam nezůstane místo pro nežádoucí vodu, vlhkost nebo skvrny od vína, oleje, mastnoty, šťávy atd.! Odie’s Oil neobsahuje žádná rozpouštědla, takže se z aplikace během schnutí téměř nic nevypaří. Dřevěné póry zůstávají nasycené oleji a vosky. To je důvod, proč je Odie’s Oil účinný v jedné vrstvě! V závislosti na druhu dřeva a požadovaném vizuálním efektu lze aplikovat další nátěry. 

 • produkty jsou bezpečné s certifikací na styk s potravinami a lze je použít na všechny dřevěné povrchy, v interiéru i exteriéru.
 • velmi jednoduchá aplikace - nanést na povrch, setřít přebytečný olej nebo vosk, vyleštit.
 • vyrobeno z nejkvalitnějších přírodních olejů a vosků