OSMO TOP OLEJ 3068 NATURAL

Osmo Top olej 3068 Natural na bázi přírodních olejů a vosků pro perfektní ochranu dřevěných povrchů v interiéru a zachování původního přírodního vzhledu a kresby dřeva.

Varianta
Možnosti doručení
Skladem (2 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 115 116 Zvolte variantu
Značka: OSMO
330 Kč 700 Kč od 330 Kč
Kategorie: OSMO
2255 osmo top olej 3068 natural epoxio
Novinka Doporučujeme

Popis produktu

OSMO Top olej 3068 Natural je špičková úprava přírodních povrchů při zachování přírodního vzhledu podkladu. Nátěr je téměř neviditelný, téměř nemění vzhled natíraného podkladu.Je odolný vůči chemikáliím používaným v domácnosti a je hydrofobní, to znamená, že skvěle odpuzuje vodu. Snadná údržba nátěru a vysoká odolnost proti poškrábání a proti namáhání tlakem. Případné fleky se snadno odstraňují. Rezistentní vůči kávě, vínu, alkoholu a kole, odolný vůči potu a slinám. Zdravotně nezávadný s certifikací pro styk s potravinami, vhodný i na dětské hračky.

Použití pro:

 • vnitřní prostory na nábytkové plochy a pracovní desky z masivního a lepeného dřeva, korek a OSB desky a terakotové a jiné neglazované dlaždice. 
 • na na povrch nábytku
 • na dřevo na stěnách a stropech
 • na dětské dřevěné hračky

Postup práce:

 1. Příprava podkladu - podklad pro natírání by měl mít maximální vlhkost 20 %. Osmo Top olej je připraven k přímému použití, již není potřeba ředit. Povrch dřeva musí být suchý, čistý a nesmí být vystaven mrazu. Staré nátěry, lakové nátěry a barvy důkladně očistěte. Povrchy dřeva bruste brusným papírem - konečné broušení ne hrubší než P150.
 2. První nátěr na surové, broušené dřevo cca 35ml/m2.
 3. Nános proveďte nejlépe hadříkem bez žmolků. „Chyby v nátěru“ lze opravit až do 15 minut po 1. nánosu v ještě mokré ploše.
 4. Schnutí cca 8-10 hodin (při normálním klima cca 23oC / relativní vlhkost vzduchu cca 50%). Při nižších teplotách nebo vyšší relativní vlhkosti vzduchu se doba schnutí prodlužuje. Je nutné se postarat o dobré větrání.
 5. Pokud je požadováno, lze uschlý nátěr vyhladit mezi nátěry jemným brusným papírem (velikost zrna 400) nebo schotchpadem.
 6. Druhý nátěr cca 35ml/m2
 7. Schnutí cca 8-10 hodin. Podmínky viz bod č. 3.
 8. Vydatnost 24m2/1L.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: