OSMO TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ 3032 0RIGINÁL

Osmo Tvrdý voskový olej 3032 Original na bázi přírodních olejů a vosků pro perfektní ochranu dřevěných povrchů v interiéru a zvýraznění přírodního vzhledu a kresby dřeva.

Varianta
Možnosti doručení
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 118 119 Zvolte variantu
Značka: OSMO
330 Kč 700 Kč od 330 Kč
Kategorie: OSMO
2243 osmo tvrdy voskovy olej 3032 original epoxio
Novinka Doporučujeme

Popis produktu

OSMO Tvrdý voskový olej 3032 je špičková úprava povrchu pro silně zatěžované přírodní povrchy při zachování přírodního vzhledu podkladu. Je odolný vůči chemikáliím používaným v domácnosti a je hydrofobní, to znamená, že skvěle odpuzuje vodu. Snadná údržba nátěru a vysoká odolnost proti poškrábání a proti namáhání tlakem. Případné fleky se snadno odstraňují. Případné renovace velmi zatěžovaných či poškozených míst jsou po vyčištění a následném znovupřetření velmi jednoduché a bez viditelných rozdílných odstínů. Rezistentní vůči kávě, vínu, alkoholu a kole, odolný vůči potu a slinám. Zdravotně nezávadný.

Použití pro:

  • vnitřní prostory na všechny podlahy ze dřeva, korku, OSB desek
  • na na povrch nábytku
  • na dřevo na stěnách a stropech
  • na dřevěný nábytek v koupelnách

Postup práce:

  1. První nátěr na surové, broušené dřevo cca 35ml/m2.
  2. „Chyby nátěru“ lze opravit až 30 min po 1. nánosu v ještě mokré ploše.
  3. Schnutí cca 8-10 hodin (při normálním klima cca 23oC / relativní vlhkost vzduchu cca 50%). Při nižších teplotách nebo vyšší relativní vlhkosti vzduchu se doba schnutí prodlužuje. Je nutné se postarat o dobré větrání.
  4. Pokud je požadováno, lze uschlý nátěr vyhladit mezi nátěry jemným brusným papírem (velikost zrna 400) nebo schotchpadem.
  5. Druhý nátěr cca 35ml/m2
  6. Vydatnost 24m2/1L.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: