KONFERENČNÍ STOLEK EIKK

Ručně vyrobený Konferenční stolek EIKK z dubového masivu a kvalitní ocelové podnože.

 

Stolek EIKK se díky své jemnosti hodí jak do menších bytových interiérů, tak svůj hrdý charakter nezapře ani ve větších prostorech. Ve stejném designu máme v nabídce Jídelní stůl EIK.

Zvolte barvu kovu
Okraj desky
Úprava suků ?
Nohy ke stolu
Zvolte velikost stolu (D x Š x V)
Možnosti doručení
Na objednávku
Kód: 143
4 900 Kč
Kategorie: Stoly
Novinka Doporučujeme

Popis produktu

Ručně vyráběný konferenční stolek EIKK je vyrobený z dubového masivu.

  • stabilitu stolku zajišťuje kvalitní a elegantní kovové podnoží.
  • dubové dřevo je zajímavé především svým zbarvením a strukturou.
  • pro povrchovou úpravu jsme zvolili přírodní olej bez ekologické zátěže.

 

MASIVNÍ DUBOVÁ DESKA

Desku stolu vyrábíme ze 40 mm silného masivního dubového dřeva. Dub je z velmi odolná dřeviny s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám naše masivní deska vydrží celý život.

Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat. 


KOVOVÁ PODNOŽ A SPOJENÍ SE DŘEVEM

Kovové nohy jsou vyrobeny z uzavřených profilů 80/80/2 mm a pásoviny 80/8 mm. K dřevěné desce jsou nohy přišroubovány pomocí závrtných matic, které v desce vytvoří pevný kovový závit. Tento spojovací prvek má proti vrutům obrovskou výhodu - stůl smontujete bez potřeby jakéhokoliv nářadí a vrtání do dřeva. Také se nemusíte bát poškození desky při několikanásobné demontáži nebo stěhování. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně. U kovových nohou si můžete zvolit barvu laku, případně můžete zachovat původní, industriální odstín surové oceli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: